Business Academy

 

Business Academy to grupowe zajęcia prowadzone w siedzibie naszej szkoły, przeznaczone dla ludzi działających w różnych dziedzinach biznesu i posługujących się językiem angielskim w pracy. Na naszych zajęciach nie tylko poznasz słownictwo z różnych dziedzin, ale także zapoznasz się z etyką biznesu w różnych kręgach kulturowych. Raz w miesiącu odwiedzi nas gość specjalny, który opowie o dziedzinie, w której pracuje i odpowie na wszystkie pytania zainteresowanych.

Business Conversations

 

Business Conversations to zajęcia indywidualne przeznaczone dla osób, które potrzebują podszkolić swoją znajomość angielskiego w konkretnej dziedzinie biznesu. Lektor we współpracy z metodykiem przygotuje indywidualnie dostosowany program nauczania tak, aby uczeń w krótkim czasie opanował potrzebne słownictwo oraz zwroty.

In- company

 

Jeśli chcesz żeby twoi pracownicy swobodnie porozumiewali się z zagranicznymi klientami zainwestuj w lekcje w siedzibie twojej firmy.

Zajęcia proponowane przez naszą szkołę są dostosowane do potrzeb klienta, podnoszą kwalifikacje pracowników umożliwiając zdobycie podstawowych umiejętności językowych:

– prowadzenia korespondencji w języku obcym,

– prowadzenie rozmów biznesowych i prezentacji,

– obsługa konferencji i komunikacji telefonicznej,

Nowość!

Business consulting

 

Ceny kursów języków obcych dla firm są uzależnione od wielkości grupy, długości trwania kursu i ilości grup zorganizowanych w danej firmie – ostateczną cenę kursu uzgadniamy indywidualnie z klientem.

Nasza oferta

W Bradbury English School oferujemy kursy angielskiego na wszystkch poziomach.

Business English

Business Speaks English. Do you?

W dzisiejszym świecie biznesu język angielski jest niezbędnym warunkiem sukcesu. W Bradbury English School prowadzimy zajęcia business English w siedzibie naszej szkoły oraz z dojazdem do Twojej firmy. Oferujemy zajęcia grupowe oraz idnywidualne.

Angielski dla dzieci

They think they are playing. We know they are learning

W Bradbury English School wiemy jak ważny jest dobry start w życie oraz, ze zajęcia dla dzieci nie mogą być nudne. Dlatego zamiast zwykłych lekcji, proponujemy ciekawe, interaktywne spotkania. Nasz autorski program nauczania najmłodszych stworzyliśmy w oparciu o znajomość specyfiki uczenia się dzieci oraz wieloletnie doświadczenie w pracy w przedszkolach i szkołach.

Dorośli

Tailored to your needs

W Bradbury English School dobierzemy kurs do Twoich potrzeb bez wzgledu na to czy chcesz rozpocząć naukę angielskiego czy tylko podszlifowac swoje umiejętnosci. Oferujemy zajecia indywidualne oraz grupowe na kazdym poziomie. Stosujemy nowatorskie metody poparte wieloletnim doświadczeniem.

Doskonal swój język angielski z Bradbury school

Nareszcie jest szkoła języka angielskiego prowadząca kursy na miarę Twoich potrzeb. Zarówno dla dzieci, Twojego biznesu czy własnego poszerzania wiedzy. Prowadzimy zajęcia z native speakerami, które dopasujemy specjalnie dla Ciebie. Zapraszamy do nauki z nami!