Nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie nauki. Jeśli już od jakiegoś czasu nosisz się z zamiarem zapisania na angielski po prostu zrób to. Uwierz nam, że nie jesteś jedyną osobą, która ma barierę językową i twierdzi, że jest oporna na naukę języka, od dawna się uczy ale wciąż nie mówi. Nie jesteś też jedyną osobą, która zna dobrze niemiecki lub rosyjski , ale angielskiego nigdy się nie uczyła. Znamy wiele takich osób Zaufaj nam tak jak inni zadowoleni uczniowie, którzy zaczęli naukę angielskiego w wieku dorosłym a teraz cieszą się ze swoich postępów. Nasi lektorzy dobiorą odpowiednią dla ciebie metodę oraz materiały.

Jeśli już jakiś czas uczysz się angielskiego i chcesz podszkolić swoje umiejętności lub odświeżyć swoją wiedzę to zapraszamy na angielski w grupach, na zajęcia indywidualne oraz konwersacje. W Bradbury English School prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach.

Angielski w grupach

W Bradbury English School możesz wybrać w jakiej grupie chcesz się uczyć. W naszej ofercie są grupy 6-8 osobowe, 3-4 osobowe oraz 2 osobowe. Stawiamy na nauczanie w małych grupach, ponieważ wiemy, że taka nauka jest bardziej efektywna.

Grupowe zajęcia to idealne rozwiązanie zarówno dla dzieci i dorosłych, którzy chcą nauczyć się języków obcych i preferują naukę w niewielkich grupach. Taka forma nauki nie tylko pomaga w przełamywaniu lęku w mówieniu, ale również sprzyja motywacji. Uczniowie uczący się w grupie uświadamiają sobie, że nie tylko oni maja problem z konkretnym zagadnieniem i przez to nie tracą motywacji do dalszej nauki. Zajęcia grupowe są ciekawsze i pozwalają na wprowadzanie ćwiczeń w parach. Kolejnym atutem kursów grupowych jest niepowtarzalna okazja do poznania nowych znajomych i skonfrontowania z nimi nabytych podczas zajęć umiejętności językowych.

Zajęcia indywidualne – konwersacje

Zajęcia indywidualne w naszej szkole to zajęcia „Tailored to your needs” – czyli szytę na miarę. W Bradbury English School zdajemy sobie sprawę, ze każdy uczeń jest inny, ma inne potrzeby oraz swoje mocniejsze i słabsze strony, dlatego przed rozpoczęciem kursu wspólnie z lektorem ustalimy szczegółowy plan na cały semestr. Pomożemy ci wyznaczyć sobie cel i zaproponujemy przygotowanie do jednego z egzaminów. Bez względu na to, czy twoim problemem jest bariera językowa, potrzebujesz pomocy w pisaniu po angielsku, czy chcesz podszkolić język biznesowy mamy dla ciebie rozwiązanie.

Bradbury English School Specials

Tylko u nas!

Walk&Talk

Jeśli całymi dniami siedzisz przy biurku w szkole lub pracy i nie chcesz uczyć się angielskiego na siedząco mamy dla ciebie doskonale rozwiązanie – lekcje Walk&Talk, czyli spacer i lekcja angielskiego w jednym! Takie zajęcia polecamy szczególnie uczniom o modalności kinestetycznej, czyli takim, którzy uczą się przez ruch. Nasi uczniowie mogą potwierdzić, ze taka nauka przynosi niesamowite efekty!

Running club

Jeśli lubisz biegać i chcesz podszkolić angielski dołącz do naszego klubu. Spotykamy się raz w tygodniu biegamy, ćwiczymy i rozmawiamy po angielsku. Świetna zabawa, sport i nauka w jednym!

Mum&baby club

Jeśli jesteś świeżo upieczoną mamą wykorzystaj urlop macierzyński na naukę angielskiego. Przyjdź na zajęcia ze swoim maluchem!

Book club

Klub Książki po angielsku – spotkania raz w miesiącu, na których będziemy omawiać wybrane angielskie opowiadania i książki, szukając do nich odwołań, zastanawiając się nad motywami postępowania bohaterów – zajęcia przeznaczone dla uczniów od poziomu średnio zaawansowanego w górę.

Film club

Klub Filmowy po angielsku – dla młodych miłośników kina! – spotkania raz w miesiącu, na których będziemy oglądać filmy w wersji angielskiej (bez polskich napisów) i je omawiać, ale też zbierać informacje o reżyserach i aktorach – zajęcia przeznaczone dla uczniów od poziomu średnio zaawansowanego w górę.

Przygotowanie do egzaminów

Prowadzimy zajęcia grupowe i indywidualne przygotowujące do poniższych egzaminów:

FCE, TOEFL, TEFL, KET, PET, ESOL, CAE, CPE, IELTS,

Nasza oferta

W Bradbury English School oferujemy kursy angielskiego na wszystkch poziomach.

Business English

Business Speaks English. Do you?

W dzisiejszym świecie biznesu język angielski jest niezbędnym warunkiem sukcesu. W Bradbury English School prowadzimy zajęcia business English w siedzibie naszej szkoły oraz z dojazdem do Twojej firmy. Oferujemy zajęcia grupowe oraz idnywidualne.

Angielski dla dzieci

They think they are playing. We know they are learning

W Bradbury English School wiemy jak ważny jest dobry start w życie oraz, ze zajęcia dla dzieci nie mogą być nudne. Dlatego zamiast zwykłych lekcji, proponujemy ciekawe, interaktywne spotkania. Nasz autorski program nauczania najmłodszych stworzyliśmy w oparciu o znajomość specyfiki uczenia się dzieci oraz wieloletnie doświadczenie w pracy w przedszkolach i szkołach.

Dorośli

Tailored to your needs

W Bradbury English School dobierzemy kurs do Twoich potrzeb bez wzgledu na to czy chcesz rozpocząć naukę angielskiego czy tylko podszlifowac swoje umiejętnosci. Oferujemy zajecia indywidualne oraz grupowe na kazdym poziomie. Stosujemy nowatorskie metody poparte wieloletnim doświadczeniem.

Doskonal swój język angielski z Bradbury school

Nareszcie jest szkoła języka angielskiego prowadząca kursy na miarę Twoich potrzeb. Zarówno dla dzieci, Twojego biznesu czy własnego poszerzania wiedzy. Prowadzimy zajęcia z native speakerami, które dopasujemy specjalnie dla Ciebie. Zapraszamy do nauki z nami!