Angielski w grupach

W Bradbury English School możesz wybrać w jakiej grupie chcesz się uczyć. W naszej szkole są grupy 6-8 osobowe, 3-4 osobowe oraz 2 osobowe. Stawiamy na nauczanie w małych grupach, ponieważ wiemy, ze taka nauka jest bardziej efektywna.

Grupowe zajęcia to idealne rozwiązanie dla dzieci. Taka forma nauki nie tylko pomaga w przełamywaniu lęku w mówieniu, ale również sprzyja motywacji. Uczniowie uczący się w grupie uświadamiają sobie, że nie tylko oni maja problem z konkretnym zagadnieniem i przez to nie tracą motywacji do dalszej nauki.

Angielski dla najmłodszych 3+

Najlepszą formą nauki języka angielskiego dla najmłodszych jest zabawa, wtedy dzieje się to bezwiednie. Podsumować można stwierdzeniem “They think they are playing, while we know they are learning”, czyli “One myślą, że się bawią, my wiemy, że się uczą”. Głównym celem zajęć jest to, aby mali uczniowie w aktywny i ciekawy sposób zanurzali się w świat języka angielskiego.

Junior English 7+

Zajęcia grupowe lub indywidualne dla dzieci szkolnych to n nie lada wyzwanie. W Bradbury English School nie powielamy tego czego dzieci uczą w szkole podczas lekcji angielskiego. Nasze dśswiadczenie pokazuje, że w polskim szkolnictwie kładzie się nacisk na naukę gramatyki , a zbyt mało uwagi poświęca się konwersacjom. My uczymy dzieci komunikować się po angielsku. Wszystkie zajęcia prowadzone są wyłącznie po angielsku. Dzieci nie przechodza na język polski. W ten sposób uczą sie efaktywniej oraz przełamują bariere językową. Nasze zajęcia są aktywne i kreatywne.

Teen English 13+

W nauczaniu starszych dzieci koncentrujemy się na rozwijaniu słownictwa. Umożliwiamy naszym uczniom wypowiadanie się na ciekawe tematy i wyrażanie siebie. Wprowadzamy ich w kulturę krajów anglojęzycznych. Naszym celem jest aby nasi młodzi uczniowie potrafili swobodnie wypowiadać się w języku angielskim na interesujące ich tematy.

Bradbury English School Specials – Tylko u nas:

Eco Kids workshop – autorskie ekologiczne warsztaty anglojęzyczne skierowane do dzieci od 5 do 12 lat. Podczas zajęć dzieci wykonują projekty plastyczne w oparciu o materiały recyklingowe. Przy wykonywaniu projektów mali artyści posługują się wyłącznie językiem angielskim, nazywając materiały potrzebne do projektu, wykonywane czynności, jak również po prostu rozmawiając. W tle słuchają angielskich piosenek poświęconych ekologii.

Drama – zajęcia teatralne po angielsku dla dzieci, interesujące scenki rodzajowe i skecze oraz większe projekty teatralne, konsultowane z Georgią Crinis, nauczycielką dramy z American School Of Warsaw. Podczas zajęć dzieci mają okazję zagrać różne role i niezwykle wzbogacić swoje słownictwo.

English Field Trip Day czyli sobota z angielskim. Raz w miesiącu zapraszamy na wycieczki w interesujące miejsca, podczas których rozmawiamy tylko po angielsku.

Young Professors

Zajęcia z chemi, fizyki, geografii, matematyki po angielsku.

Przygotowanie do egzaminów

Prowadzimy zajęcia grupowe i indywidualne przygotowujące do poniższych egzaminów:

FCE, TOEFL, TEFL, KET, PET, Starters, Movers, Flyers,

ESOL,CAE, CPE , Egzamin Gimnazjalny z języka angielskiego, matura

Nasza oferta

W Bradbury English School oferujemy kursy angielskiego na wszystkch poziomach.

Business English

Business Speaks English. Do you?

W dzisiejszym świecie biznesu język angielski jest niezbędnym warunkiem sukcesu. W Bradbury English School prowadzimy zajęcia business English w siedzibie naszej szkoły oraz z dojazdem do Twojej firmy. Oferujemy zajęcia grupowe oraz idnywidualne.

Angielski dla dzieci

They think they are playing. We know they are learning

W Bradbury English School wiemy jak ważny jest dobry start w życie oraz, ze zajęcia dla dzieci nie mogą być nudne. Dlatego zamiast zwykłych lekcji, proponujemy ciekawe, interaktywne spotkania. Nasz autorski program nauczania najmłodszych stworzyliśmy w oparciu o znajomość specyfiki uczenia się dzieci oraz wieloletnie doświadczenie w pracy w przedszkolach i szkołach.

Dorośli

Tailored to your needs

W Bradbury English School dobierzemy kurs do Twoich potrzeb bez wzgledu na to czy chcesz rozpocząć naukę angielskiego czy tylko podszlifowac swoje umiejętnosci. Oferujemy zajecia indywidualne oraz grupowe na kazdym poziomie. Stosujemy nowatorskie metody poparte wieloletnim doświadczeniem.

Doskonal swój język angielski z Bradbury school

Nareszcie jest szkoła języka angielskiego prowadząca kursy na miarę Twoich potrzeb. Zarówno dla dzieci, Twojego biznesu czy własnego poszerzania wiedzy. Prowadzimy zajęcia z native speakerami, które dopasujemy specjalnie dla Ciebie. Zapraszamy do nauki z nami!