Angielski dla dorosłych

angielski dla doroslych

Tailored to your needs.

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z nauką języka angielskiego? A może zależy Ci po prostu na pogłębieniu wiedzy i podszlifowaniu dotychczasowych umiejętności? W Bradbury English School dobierzemy kurs angielskiego dla dorosłych idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Oferujemy zajęcia indywidualne i grupowe na każdym poziomie zaawansowania. W naszej pracy stosujemy nowatorskie metody poparte wieloletnią praktyką.
Nasi nauczyciele to wykwalifikowani, doświadczeni lektorzy i native-speakerzy chętnie dzielący się swoją wiedzą, dbający o przyjazną atmosferę w trakcie zajęć i zapewniający indywidualne podejście do każdego ucznia.

Być może masz barierę językową i myślisz, że jesteś oporny na naukę języka angielskiego, bo uczyłeś się już wiele lat, ale wciąż nie mówisz. Możliwe też, że jesteś jedną z tych osób, które znają dobrze rosyjski lub niemiecki, ale nigdy nie uczyły się angielskiego. Znamy wiele takich historii. Jesteśmy przekonani, że przy odpowiednio dobranym programie nauczania, każdy może opanować ten język na satysfakcjonującym go poziomie.

Nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie nauki nowego języka obcego. Jeśli już od jakiegoś czasu zastanawiasz się nad zapisaniem się na kurs języka angielskiego – po prostu zrób to. Zaufaj nam, jak inni zadowoleni uczniowie, którzy zaczęli naukę angielskiego w wieku dorosłym, a teraz cieszą się ze swoich postępów. Nasi lektorzy dobiorą odpowiednią dla Ciebie metodę nauki oraz materiały.

Wszystkich chcących kontynuować naukę języka angielskiego i podszkolić swoje dotychczasowe umiejętności lub odświeżyć nabytą wcześniej wiedzę również zapraszamy na nasze kursy.

Angielski w grupach

W Bradbury English School możesz wybrać, w jak licznej grupie chcesz się uczyć.
W naszej ofercie posiadamy kursy w grupach:

• 7- i 8 – osobowych,
• 5- i 6 – osobowych,
• 3- i 4 – osobowych,
• 2- osobowych.

Nauka w grupie sprzyja motywacji i jest doskonałym sposobem na przełamanie lęku w mówieniu. Uczniowie uświadamiają sobie, że nie tylko oni popełniają błędy lub mają problem z niektórymi zagadnieniami – dzięki czemu nie zniechęcają się do dalszej nauki.
Zajęcia grupowe są ciekawsze – dają nauczycielowi możliwość wprowadzenia różnorodnych ćwiczeń w parach. Ponadto, jest to doskonała okazja do zawarcia nowych, interesujących znajomości. Uczniowie z jednej grupy mogą wspierać się wzajemnie w nauce i wspólnie trenować swoje umiejętności językowe.

Zajęcia indywidualne – konwersacje

Zajęcia indywidualne w Bradbury English School są zawsze dostosowane do potrzeb i możliwości zgłaszającego się do nas ucznia. Przed rozpoczęciem kursu wspólnie z lektorem ustalamy szczegółowy plan na cały semestr. Pomagamy uczniowi w wyznaczeniu celu i proponujemy przygotowanie do jednego z egzaminów.

Przygotowanie do egzaminów

Biegłe władanie językiem angielskim to dziś cenna umiejętność, otwierająca wiele nowych możliwości i ścieżek kariery. Zainwestuj w swoją przyszłość i zdobądź certyfikat znajomości języka angielskiego.

Prowadzimy zajęcia grupowe i indywidualne przygotowujące do poniższych egzaminów:

FCE, TOEFL, TEFL, KET, PET, ESOL, CAE, CPE, IELTS.

bradbury logo specials

Oferta specjalna – Bradbury English School Specials – tylko u nas! 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Z pewnością znajdziesz tu najlepsze rozwiązanie dla siebie.

Walk&Talk

Zajęcia Walk&Talk to idealny wybór dla wszystkich, których nuży wielogodzinne siedzenie przy biurku w szkole lub pracy i chcą uczyć się angielskiego podczas spaceru. Ta metoda sprawdza się szczególnie u uczniów o modalności kinestetycznej (uczących się przez ruch) i przynosi naprawdę niesamowite efekty.

Running club

Nauka angielskiego podczas… biegu? W Bradbury English School to możliwe.

Jeśli lubisz biegać i chcesz podszkolić angielski, dołącz do naszego klubu. Spotykamy się raz w tygodniu, biegamy, ćwiczymy i rozmawiamy po angielsku. Świetna zabawa, sport i nauka w jednym!

Mum&baby club

To oferta skierowana do młodych mam przebywających na urlopie macierzyńskim. Przyjdź na zajęcia ze swoim maluchem i ucz się z nami języka angielskiego.

Jeśli jesteś świeżo upieczoną mamą, wykorzystaj urlop macierzyński na naukę angielskiego. Przyjdź na zajęcia ze swoim maluchem!

Book club

Jeżeli uwielbiasz czytać – dołącz do naszego Klubu Książki.

Raz w miesiącu organizujemy spotkania, podczas których omawiamy wybrane angielskie opowiadania i książki, szukając do nich odwołań i zastanawiając się nad motywami postępowania bohaterów.

Zajęcia są przeznaczone dla uczniów znających język angielski na poziomie średniozaawansowanym lub wyższym.

Film club

Nasz Klub Fimowy to dobra propozycja dla młodych miłośników kina. Podczas odbywających się raz w miesiącu spotkań oglądamy i omawiamy filmy w wersji angielskiej (bez polskich napisów), a także zbieramy informacje o reżyserach i aktorach.

Zajęcia są przeznaczone dla uczniów znających język angielski na poziomie średniozaawansowanym lub wyższym.

Zapisz się na zajęcia

Odwiedź nasz blog