Angielski dla dorosłych

Tailored to your needs.

W Bradbury English School dobierzemy kurs do Twoich potrzeb bez względu na to, czy chcesz rozpocząć naukę angielskiego, czy tylko podszlifować swoje umiejętności. Oferujemy zajęcia indywidualne oraz grupowe na każdym poziomie. Stosujemy nowatorskie metody poparte wieloletnim doświadczeniem.

Nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie nauki. Jeśli już od jakiegoś czasu nosisz się z zamiarem zapisania na angielski, po prostu zrób to. Uwierz nam, że nie jesteś jedyną osobą, która ma barierę językową i twierdzi, że jest oporna na naukę języka, od dawna się uczy, ale wciąż nie mówi. Nie jesteś też jedyną osobą, która zna dobrze niemiecki lub rosyjski, ale angielskiego nigdy się nie uczyła. Znamy wiele takich osób. Zaufaj nam tak jak inni zadowoleni uczniowie, którzy zaczęli naukę angielskiego w wieku dorosłym, a teraz cieszą się ze swoich postępów. Nasi lektorzy dobiorą odpowiednią dla Ciebie metodę oraz materiały.

Jeśli już jakiś czas uczysz się angielskiego i chcesz podszkolić swoje umiejętności lub odświeżyć swoją wiedzę to zapraszamy na angielski w grupach, na zajęcia indywidualne oraz konwersacje. W Bradbury English School prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach.

Angielski w grupach

W Bradbury English School możesz wybrać, w jakiej grupie chcesz się uczyć. W naszej ofercie są grupy 7, 8-osobowe, 5,6-osobowe, 3, 4-osobowe oraz 2-osobowe. Stawiamy na nauczanie w małych grupach, ponieważ wiemy, że taka nauka jest bardziej efektywna.

Nauka w grupie nie tylko pomaga w przełamywaniu lęku w mówieniu, ale również sprzyja motywacji. Uczniowie uczący się w grupie uświadamiają sobie, że nie tylko oni mają problem z konkretnym zagadnieniem i przez to nie tracą chęci do dalszej nauki. Zajęcia grupowe są ciekawsze i pozwalają na wprowadzanie ćwiczeń w parach. Kolejnym atutem kursów grupowych jest niepowtarzalna okazja do poznania nowych znajomych i skonfrontowania z nimi nabytych podczas zajęć umiejętności językowych.

Zajęcia indywidualne – konwersacje

Zajęcia indywidualne w naszej szkole to zajęcia „Tailored to your needs” – czyli szyte na miarę. W Bradbury English School zdajemy sobie sprawę, że każdy uczeń jest inny, ma inne potrzeby oraz swoje mocniejsze i słabsze strony, dlatego przed rozpoczęciem kursu wspólnie z lektorem ustalimy szczegółowy plan na cały semestr. Pomożemy ci wyznaczyć sobie cel i zaproponujemy przygotowanie do jednego z egzaminów. Bez względu na to, czy twoim problemem jest bariera językowa, potrzebujesz pomocy w pisaniu po angielsku, czy chcesz podszkolić język biznesowy, mamy dla ciebie rozwiązanie.

Przygotowanie do egzaminów

Prowadzimy zajęcia grupowe i indywidualne przygotowujące do poniższych egzaminów:

FCE, TOEFL, TEFL, KET, PET, ESOL, CAE, CPE, IELTS.

Bradbury English School Specials – tylko u nas! 

Walk&Talk

Jeśli całymi dniami siedzisz przy biurku w szkole lub pracy i nie chcesz uczyć się angielskiego na siedząco, mamy dla ciebie doskonale rozwiązanie – lekcje Walk&Talk, czyli spacer i lekcja angielskiego w jednym! Takie zajęcia polecamy szczególnie uczniom o modalności kinestetycznej, czyli takim, którzy uczą się przez ruch. Nasi uczniowie mogą potwierdzić, że taka nauka przynosi niesamowite efekty!

Running club

Jeśli lubisz biegać i chcesz podszkolić angielski, dołącz do naszego klubu. Spotykamy się raz w tygodniu, biegamy, ćwiczymy i rozmawiamy po angielsku. Świetna zabawa, sport i nauka w jednym!

Mum&baby club

Jeśli jesteś świeżo upieczoną mamą, wykorzystaj urlop macierzyński na naukę angielskiego. Przyjdź na zajęcia ze swoim maluchem!

Book club

Klub Książki po angielsku – spotkania raz w miesiącu, na których będziemy omawiać wybrane angielskie opowiadania i książki, szukając do nich odwołań, zastanawiając się nad motywami postępowania bohaterów – zajęcia przeznaczone dla uczniów od poziomu średnio zaawansowanego w górę.

Film club

Klub Filmowy po angielsku – dla młodych miłośników kina – spotkania raz w miesiącu, na których będziemy oglądać filmy w wersji angielskiej (bez polskich napisów) i je omawiać, ale też zbierać informacje o reżyserach i aktorach – zajęcia przeznaczone dla uczniów od poziomu średnio zaawansowanego w górę.

Zapisz się na zajęcia

Sprawdź cennik