Angielski dla dorosłych

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z nauką języka angielskiego? A może zależy Ci po prostu na pogłębieniu wiedzy i podszlifowaniu dotychczasowych umiejętności? W Bradbury English School dobierzemy kurs angielskiego dla dorosłych idealnie dopasowany do Twoich potrzeb – zajęcia prowadzimy w jednej z naszych placówek w Konstancinie-Jeziornie i Piasecznie/Józefosławiu. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych z Warszawy, Piaseczna, Konstancina i okolic!

Zajęcia indywidualne i grupowe dla dorosłych

Nasza szkoła oferuje zajęcia indywidualne lub grupowe angielskiego dla dorosłych, które są dostępne na każdym poziomie zaawansowania. Lektorzy, native speakerzy i nauczyciele traktują swoją pracę jak przyjemność, a nie obowiązek – dlatego swoje zadania wykonują z prawdziwą pasją. Życzliwe podejście przekłada się na zaangażowanie kursantów w naukę i przyswajaną wiedzę. Grupa otoczona opieką jest zmotywowana i nastawiona na cel. Nasi nauczyciele każdym etapie nauki zaoferują Ci pomoc oraz zapewnią indywidualne podejście. Z Piaseczna na nasze zajęcia angielskiego przyjeżdżają zarówno osoby dorosłe, jak i ich dzieci. Jeśli chcesz wprowadzić swoje pociechy w fascynujący świat obcego języka, to serdecznie zapraszamy na kursy angielskiego dla dzieci prowadzony przez doświadczonych nauczycieli.

Nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie nauki nowego języka obcego. Jeśli już od jakiegoś czasu zastanawiasz się nad zapisaniem się na kurs językowy dla dorosłych – po prostu zrób to. Zaufaj nam, jak inni zadowoleni uczniowie, którzy zaczęli naukę w wieku dorosłym, a teraz cieszą się ze swoich postępów. Nasi lektorzy dobiorą odpowiednią dla Ciebie metodę nauki oraz materiały.

Wszystkich chcących kontynuować naukę języka angielskiego i podszkolić swoje dotychczasowe umiejętności lub odświeżyć nabytą wcześniej wiedzę również zapraszamy na nasze intensywne kursy języka angielskiego.

Angielski dla dorosłych w grupach

W Bradbury English School możesz wybrać, w jak licznej grupie chcesz się uczyć.

W naszej ofercie posiadamy kursy języka angielskiego w grupach:

  • 5- i 6 – osobowych;
  • 3- i 4 – osobowych;
  • 2- osobowych.

Nauka w towarzystwie sprzyja motywacji i jest doskonałym sposobem na przełamanie lęku w mówieniu. Uczniowie uświadamiają sobie, że nie tylko oni popełniają błędy lub mają problem z niektórymi zagadnieniami – dzięki czemu nie zniechęcają się do dalszej nauki.

Zajęcia grupowe są ciekawsze – dają nauczycielowi możliwość wprowadzenia różnorodnych ćwiczeń w parach. Ponadto, jest to doskonała okazja do zawarcia nowych, interesujących znajomości. Uczniowie z jednej grupy mogą wspierać się wzajemnie w nauce i wspólnie trenować swoje umiejętności językowe także poza murami naszej szkoły. W organizowanych przez nas kursach angielskiego dla dorosłych uczestniczą osoby z Piaseczna i okolicznych miejscowości.

Angielski dla dorosłych w formie zajęć indywidualnych

Zajęcia indywidualne angielskiego dla dorosłych w Piasecznie w Bradbury English School dostosowywane się do umiejętności oraz możliwości zgłaszających się chętnych. W pierwszej kolejności, jeszcze przed rozpoczęciem nauki języka angielskiego, uczeń wspólnie z lektorem ustala dokładny plan nauki na cały semestr. Określenie celu nauki angielskiego dla dorosłych pomaga w osiągnięciu sukcesu – inna ścieżka edukacji przygotowana jest dla osób, którym język jest potrzebny w sytuacjach zawodowych, a inna dla osób, które przygotowują się do wyjazdu zagranicznego podczas urlopu. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci w wyznaczeniu konkretnego celu oraz dążeniu do niego. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży umożliwia nam wybranie najlepszych, często nowatorskich metod nauczania, doskonale dopasowanych do uczniów na każdym poziomie zaawansowania.

Zajmujemy się również przygotowaniem uczniów do egzaminów i certyfikatów, takich jak: FCE, TOEFL, TEFL, KET, PET, ESOL, CAE, CPE, IELTS. Gwarantujemy Ci pełne wsparcie na każdym etapie nauki oraz metodykę dostosowaną do twoich potrzeb i celów.

svg+xml;base64,PHN2ZyB4bWxucz0iaHR0cDovL3d3dy53My5vcmcvMjAwMC9zdmciIHdpZHRoPSIxIiBoZWlnaHQ9IjEiPjwvc3ZnPg==

Oferta specjalna – Bradbury English School Specials – tylko u nas! 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Z pewnością znajdziesz tu najlepsze rozwiązanie dla siebie.

Walk&Talk

Zajęcia Walk&Talk to idealny wybór dla wszystkich, których nuży wielogodzinne siedzenie przy biurku w szkole lub pracy i chcą uczyć się angielskiego podczas spaceru. Ta metoda sprawdza się szczególnie u uczniów o modalności kinestetycznej (uczących się przez ruch) i przynosi naprawdę niesamowite efekty.

Running club

Nauka angielskiego podczas… biegu? W Bradbury English School to możliwe.

Jeśli lubisz biegać i chcesz podszkolić angielski, dołącz do naszego klubu. Spotykamy się raz w tygodniu, biegamy, ćwiczymy i rozmawiamy po angielsku. Świetna zabawa, sport i nauka w jednym!

Mum&baby club

To oferta skierowana do młodych mam przebywających na urlopie macierzyńskim. Przyjdź na zajęcia ze swoim maluchem i ucz się z nami języka angielskiego.

Jeśli jesteś świeżo upieczoną mamą, wykorzystaj urlop macierzyński na naukę angielskiego. Przyjdź na zajęcia ze swoim maluchem!

Book club

Jeżeli uwielbiasz czytać – dołącz do naszego Klubu Książki.

Raz w miesiącu organizujemy spotkania, podczas których omawiamy wybrane angielskie opowiadania i książki, szukając do nich odwołań i zastanawiając się nad motywami postępowania bohaterów.

Zajęcia są przeznaczone dla uczniów znających język angielski na poziomie średniozaawansowanym lub wyższym.

Film club

Nasz Klub Fimowy to dobra propozycja dla młodych miłośników kina. Podczas odbywających się raz w miesiącu spotkań oglądamy i omawiamy filmy w wersji angielskiej (bez polskich napisów), a także zbieramy informacje o reżyserach i aktorach.

Zajęcia są przeznaczone dla uczniów znających język angielski na poziomie średniozaawansowanym lub wyższym.

Zapisz się na zajęcia

Odwiedź nasz blog