Angielski dla dzieci, przedszkolaków i ósmoklasistów – nauka i zabawa

They think they are playing. We know they are learning.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest nauka języka od najmłodszych lat, dlatego w Bradbury English School posiadamy kadrę gotową do prowadzenia zajęć z języka angielskiego dla dzieci w każdym wieku. Z powodzeniem uczymy dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolaki. Co roku prowadzimy też grupy dla dzieci w wieku szkolnym, w tym kursy angielskiego dla ośmioklasistów, których przygotowujemy do egzaminu językowego, odbywającego się na zakończenie nauki w szkole podstawowej. W minionych latach nasi absolwenci na egzaminie ósmoklasisty osiągnęli średni wynik na poziomie 98 proc. Tak wysoki wynik to potwierdzenie skuteczności wykorzystywanych przez nas metod. Zajęcia we wszystkich grupach wiekowych prowadzimy zarówno w naszej placówce w Konstancinie-Jeziornie, jak i w naszej szkole w Józefosławiu.

Kiedy należy zacząć naukę języka angielskiego?

Na nasze zajęcia zapraszamy dzieci w każdym wieku. Maluchy przebywające w otoczeniu z osobą natywną, posługującą się tylko językiem obcym, osłuchają się słów oraz akcentu, który później ułatwia im dalszą naukę języka angielskiego. To dlatego uruchomiliśmy kilka grup zajęciowych angielskiego dla dzieci – żeby nauka przez zabawę przyniosła w przyszłości efekty. Dużą popularnością cieszą się zajęcia angielskiego dla maluchów w Józefosławie i angielskiego dla dzieci w wieku żłobkowym w Konstancinie. Dodatkowo zamiast zwykłych, często mozolnych dla małych dzieci lekcji, proponujemy ciekawe, interaktywne zajęcia, nastawione na naukę przez rozrywkę i zabawę. Maluchy niejako mimochodem poznają język, pierwsze słówka i przede wszystkim osłuchują się z obcym językiem. Takie rozwiązanie pozwala im osłuchać się z akcentem i wymową, dzięki czemu w przyszłości łatwiej im nauczyć się płynnego posługiwania się językiem angielskim. Nasz autorski program nauczania najmłodszych stworzyliśmy na podstawie znajomości specyfiki uczenia się dzieci oraz wieloletnie doświadczenie w pracy w przedszkolach i szkołach. Na zajęcia angielskiego dla przedszkolaków zapraszamy wszystkie dzieci z Konstancina i Józefosławia. Dogodny dojazd do naszej szkoły jest doceniany przez rodziców i opiekunów. Starsze dzieci mogą dojeżdżać na lekcje komunikacją miejską. Naukę angielskiego można także zacząć w późniejszych latach – dobrym rozwiązaniem dla młodzieży jest angielski dla ósmoklasistów. W Konstancinie i Józefosławiu prowadzimy takie kursy, które pozwalają dzieciom spokojnie podejść do egzaminu językowego kończącego naukę w szkole podstawowej. Odpowiednie przygotowanie do egzaminu ułatwia w konsekwencji rekrutację na kolejnych szczeblach edukacji.

Angielski dla dzieci w grupach

Bradbury English School proponuje naukę angielskiego dla dzieci w grupach od 2 do 6 osób. Dzięki małym, kameralnym grupom możemy zachować indywidualne podejście do nauczania każdego dziecka. Wiemy, że najmłodsi kursanci łatwo ulegają rozkojarzeniu oraz mogą mieć skłonności do odbiegania od nauki, dlatego grupy tworzymy na podstawie podobnego wieku oraz dojrzałości uczniów. Podobne praktyki wykorzystujemy w dobieraniu chętnych na intensywne kursy językowe dla dzieci przeprowadzane przed ważnymi egzaminami lub w wakacje. Utworzyliśmy grupę zajęć angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym w Józefosławie, aby mogły wspólnie uczestniczyć w zajęciach, tym samym pokonując ewentualną nieśmiałość przed nieznanymi im dziećmi.

Uważamy, że grupowe zajęcia mogą być doskonałym wyborem dla dzieci, także tych najmłodszych. Taka forma nauki pomaga zmotywować się uczestnikom oraz przełamać lęk w mówieniu z kolegami czy interakcji z lektorem.

Angielski dla dzieci w wieku żłobkowym – Konstancin i okolice

Należymy do nielicznych szkół językowych w okolicach Konstancina, oferujących angielski dla dzieci w wieku żłobkowym – mamy w swojej ofercie kursy angielskiego dla dzieci wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Tego typu zajęcia prowadzimy pod ścisłą opieką metodyka szkoły w formie zabaw sensorycznych, wykorzystując do nauki wszystkie zmysły: słuch, wzrok, dotyk, a nawet węch i smak. Zajęcia angielskiego dla maluchów w Konstancinie przebiegają w formie kontrolowanej przez lektora wesołej zabawy, który mówi do dzieci wyłącznie po angielsku.

Angielski dla dzieci w wieku przedszkolnym – Józefosław

Nauka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym w Józefosławie prowadzona jest w Bradbury English School w formie zabawy, w której trakcie dzieci osłuchują się języka i podświadomie zapamiętują nowe słówka oraz akcent. Podsumować to można stwierdzeniem “They think they are playing, while we know they are learning”, czyli “One myślą, że się bawią, my wiemy, że się uczą”. Głównym celem zajęć angielskiego dla maluchów w Józefosławie jest to, aby mali uczniowie w aktywny i ciekawy sposób zanurzali się w świat języka angielskiego.

Kursy dla ósmoklasistów – Józefosław i Konstancin

Nasza szkoła językowa oferuje także przygotowanie do egzaminu kończącego szkołę podstawową z języka angielskiego w formie kursu angielskiego dla ósmoklasistów. W Konstancinie i Józefosławie, w naszej szkole zapewniamy, że nauka języka angielskiego odbywająca się w naszej szkole znacząco odbiega od metodyki znanej nam ze szkół. Nasze doświadczenie pokazuje, że przyswajanie wiedzy językowej znane nam pod pojęciem „nauki pod klucz” nie przynosi dobrych efektów ani na egzaminie ósmoklasisty, ani w życiu prywatnym.

Prowadzimy lekcje angielskiego dla dzieci z Piaseczna, Józefosławia i Konstancina na podstawie nowatorskich metod nauczania, które zapewniają umiejętności swobodnego posługiwania się językiem, a nie tylko pod dany schemat. Dzięki temu zaoszczędzamy dzieciom nieprzyjemnych, nerwowych odpowiedzi, czy testów zakończonych niepowodzeniem. Zależy nam, aby dzieci świadomie i płynnie porozumiewały się językiem obcym – nie tylko jako wyuczonymi na pamięć tekstami. Nasze metody zapewniają powodzenie na każdym sprawdzianie i egzaminie, który pojawi się w życiu szkolnym i prywatnym Twoich pociech.

Język angielski dla starszych dzieci

Nasze sale lekcyjne wypełniają także starsi uczniowie, którzy dzięki naszym zajęciom mogą w spokoju i pewności przygotować się testów szkolnych, matury oraz egzaminów certyfikacyjnych. Organizujemy kursy FCE w Konstancinie i Józefosławiu. W ich nauczaniu skupiamy się na rozwijaniu umiejętności mówienia i myślenia w języku angielskim. W ten sposób nasi słuchacze opanowują płynne porozumiewanie się w języku angielskim. Zachęcamy do prowadzenia ciekawych konwersacji oraz zagadywaniu lektorów lub kolegów z grupy. Na zajęciach przedstawiamy książki i teksty pochodzące z krajów anglojęzycznych oraz przybliżamy uczniom zwyczaje i kulturę panującą w innych państwach. Stawiamy sobie za cel, aby nasi uczniowie potrafili samodzielnie porozumieć się w języku angielskim oraz byli gotowi do egzaminów:

FCE, TOEFL, TEFL, KET, PET, Starters, Movers, Flyers, SOL, CAE, CPE.

svg+xml;base64,PHN2ZyB4bWxucz0iaHR0cDovL3d3dy53My5vcmcvMjAwMC9zdmciIHdpZHRoPSIxIiBoZWlnaHQ9IjEiPjwvc3ZnPg==

Bradbury English School Specials – tylko u nas! 

Eco Kids workshop

Autorskie ekologiczne warsztaty anglojęzyczne skierowane do dzieci od 5 do 12 lat. Podczas zajęć dzieci wykonują projekty plastyczne, używając materiałów recyklingowych. Przy wykonywaniu projektów mali artyści posługują się wyłącznie językiem angielskim, nazywając materiały potrzebne do projektu, wykonywane czynności, jak również po prostu rozmawiając. W tle słuchają angielskich piosenek poświęconych ekologii.

Drama czyli spotkania teatralne

Wspólnie z dziećmi przygotowujemy interesujące scenki rodzajowe i skecze oraz większe projekty teatralne, konsultowane z Georgią Crinis, nauczycielką dramy z American School Of Warsaw. Podczas zajęć dzieci mają okazję zagrać różne role i niezwykle wzbogacić swoje słownictwo.

English Field Trip Day

Sobota z angielskim. Raz w miesiącu zapraszamy na wycieczki w interesujące miejsca, podczas których rozmawiamy tylko po angielsku.

Young Professors

Zajęcia z chemii, fizyki, geografii, matematyki po angielsku.

Zapisz się na zajęcia

Odwiedź nasz blog