Angielski dla dzieci, przedszkolaków i ośmioklasistów – nauka i zabawa

angielski dla dzieci

They think they are playing. We know they are learning.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest nauka języka od najmłodszych lat, dlatego w Bradbury English School posiadamy kadrę gotową do prowadzenia zajęć z języka angielskiego dla dzieci w każdym wieku. Z powodzeniem uczymy już dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolaki. Co roku prowadzimy też grupy dla dzieci w wieku szkolnym, w tym ośmioklasistów, których przygotowujemy do egzaminu. W minionych latach nasi absolwenci na egzaminie ósmoklasisty osiągnęli średni wynik na poziomie 98 proc. Zajęcia we wszystkich grupach wiekowych prowadzimy zarówno w naszej placówce w Konstancinie-Jeziornie jak i w naszej szkole w Piasecznie/ Józefosławiu.

Maluchy przebywające w otoczeniu z osobą natywną, posługującą się tylko językiem obcym, osłuchają się słów oraz akcentu, który później ułatwia im dalszą naukę języka angielskiego. Dodatkowo, zamiast zwykłych, często mozolnych dla małych dzieci lekcji, proponujemy ciekawe, interaktywne zajęcia, nastawione na naukę przez zabawę. Nasz autorski program nauczania najmłodszych stworzyliśmy na podstawie znajomości specyfiki uczenia się dzieci oraz wieloletnie doświadczenie w pracy w przedszkolach i szkołach.

Angielski dla dzieci w grupach

Bradbury English School proponuje naukę angielskiego dla dzieci w grupach od 2, do 6 osób. Dzięki małym grupom możemy zachować indywidualne podejście do nauczania każdego dziecka. Wiemy, że najmłodsi łatwo ulegają rozkojarzeniu oraz mogą mieć skłonności do odbiegania od nauki, dlatego grupy tworzymy na podstawie podobnego wieku oraz dojrzałości uczniów. Podobne praktyki wykorzystujemy w dobieraniu chętnych na intensywne kursy językowe dla dzieci przeprowadzane przed ważnymi egzaminami lub w wakacje

Uważamy, że grupowe zajęcia mogą być doskonałym wyborem dla dzieci, także tych najmłodszych. Taka forma nauki pomaga zmotywować się uczestnikom oraz przełamać lęk w mówieniu z kolegami czy interakcji z lektorem.

Angielski dla dzieci w wieku żłobkowym

Należymy do nielicznych szkół językowych z Piaseczna/Józefosławia i Konstancina-Jeziornej, które mają w swojej ofercie kursy angielskiego dla dzieci wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Tego typu zajęcia prowadzimy pod ścisłą opieką metodyka szkoły w formie zabaw sensorycznych, wykorzystując do nauki wszystkie zmysły: słuch, wzrok, dotyk, a nawet węch i smak. Całe zajęcia przebiegają w formie kontrolowanej przez lektora wesołej zabawy, który mówi do dzieci wyłącznie po angielsku.

Angielski dla przedszkolaków

Również nauka angielskiego dla przedszkolaków prowadzona jest w Bradbury English School w formie zabawy, w trakcie której dzieci osłuchują się języka i podświadomie zapamiętują nowe słówka oraz akcent. Podsumować to można stwierdzeniem “They think they are playing, while we know they are learning”, czyli “One myślą, że się bawią, my wiemy, że się uczą”. Głównym celem takich zajęć jest to, aby mali uczniowie w aktywny i ciekawy sposób zanurzali się w świat języka angielskiego.

Kursy dla ośmioklasistów

Nasza szkoła językowa oferuje także przygotowanie do egzaminu ósmoklasistów z języka angielskiego w formie kursu dla ośmioklasistów. Zapewniamy, że nauka języka angielskiego odbywająca się w naszej szkole znacząco odbiega od metodyki znanej nam ze szkół. Nasze doświadczenie pokazuje, że przyswajanie wiedzy językowej znane nam pod pojęciem „nauki pod klucz” nie przynosi dobrych efektów ani na egzaminie ośmioklasisty, ani w życiu prywatnym.

Prowadzimy lekcje w oparciu o nowatorskie metody nauczania, które zapewniają umiejętności swobodnego posługiwania się językiem, a nie tylko pod dany schemat. Dzięki temu zaoszczędzamy dzieciom nieprzyjemnych, nerwowych odpowiedzi, czy testów zakończonych niepowodzeniem. Nasze metody zapewniają powodzenie na każdym sprawdzianie i egzaminie, który pojawi się w życiu szkolnym i prywatnym Twoich pociech.

Język angielski dla starszych dzieci

Nasze sale lekcyjne wypełniają także starsi uczniowie, którzy dzięki naszym zajęciom mogą w spokoju i pewności przygotować się testów szkolnych, matury oraz egzaminów certyfikacyjnych. W ich nauczaniu skupiamy się na rozwijaniu umiejętności mówienia i myślenia w języku angielskim. Zachęcamy do prowadzenia ciekawych konwersacji oraz zagadywaniu lektorów lub kolegów z grupy. Na zajęciach przedstawiamy książki i teksty pochodzące z krajów anglojęzycznych oraz przybliżamy uczniom zwyczaje i kulturę panującą w innych państwach. Stawiamy sobie za cel, aby nasi uczniowie potrafili samodzielnie porozumieć się w języku angielskim oraz byli gotowi do egzaminów:

FCE, TOEFL, TEFL, KET, PET, Starters, Movers, Flyers, SOL, CAE, CPE.

bradbury logo specials

Bradbury English School Specials – tylko u nas! 

Eco Kids workshop

Autorskie ekologiczne warsztaty anglojęzyczne skierowane do dzieci od 5 do 12 lat. Podczas zajęć dzieci wykonują projekty plastyczne, używając materiałów recyklingowych. Przy wykonywaniu projektów mali artyści posługują się wyłącznie językiem angielskim, nazywając materiały potrzebne do projektu, wykonywane czynności, jak również po prostu rozmawiając. W tle słuchają angielskich piosenek poświęconych ekologii.

Drama czyli spotkania teatralne

Wspólnie z dziećmi przygotowujemy interesujące scenki rodzajowe i skecze oraz większe projekty teatralne, konsultowane z Georgią Crinis, nauczycielką dramy z American School Of Warsaw. Podczas zajęć dzieci mają okazję zagrać różne role i niezwykle wzbogacić swoje słownictwo.

English Field Trip Day

Sobota z angielskim. Raz w miesiącu zapraszamy na wycieczki w interesujące miejsca, podczas których rozmawiamy tylko po angielsku.

Young Professors

Zajęcia z chemii, fizyki, geografii, matematyki po angielsku.

Zapisz się na zajęcia

Odwiedź nasz blog