Angielski dla dzieci

angielski dla dzieci

They think they are playing. We know they are learning

W Bradbury English School wiemy, jak ważny jest dobry start w życie, oraz że zajęcia dla dzieci nie mogą być nudne. Dlatego zamiast zwykłych lekcji, proponujemy ciekawe, interaktywne spotkania. Nasz autorski program nauczania najmłodszych stworzyliśmy w oparciu o znajomość specyfiki uczenia się dzieci oraz wieloletnie doświadczenie w pracy w przedszkolach i szkołach.

Angielski w grupach

W Bradbury English School możesz wybrać, w jakiej grupie chcesz się uczyć. W naszej szkole są grupy 7, 8-osobowe, 5,6-osobowe, 3, 4-osobowe oraz 2-osobowe. Stawiamy na nauczanie w małych grupach, ponieważ wiemy, że taka nauka jest bardziej efektywna.

Grupowe zajęcia to idealne rozwiązanie dla dzieci. Taka forma nauki nie tylko pomaga w przełamywaniu lęku w mówieniu, ale również sprzyja motywacji. Uczniowie uczący się w grupie uświadamiają sobie, że nie tylko oni mają problem z konkretnym zagadnieniem i przez to nie tracą motywacji do dalszej nauki.

Angielski dla najmłodszych 3+

Najlepszą formą nauki języka angielskiego dla najmłodszych jest zabawa, wtedy dzieje się to bezwiednie. Podsumować ją można stwierdzeniem “They think they are playing, while we know they are learning”, czyli “One myślą, że się bawią, my wiemy, że się uczą”. Głównym celem takich zajęć jest to, aby mali uczniowie w aktywny i ciekawy sposób zanurzali się w świat języka angielskiego.

Junior English 7+

Zajęcia grupowe lub indywidualne dla dzieci szkolnych to nie lada wyzwanie. W Bradbury English School nie powielamy tego, czego dzieci uczą w szkole podczas lekcji angielskiego. Nasze doświadczenie pokazuje, że w polskim szkolnictwie kładzie się nacisk na naukę gramatyki, a zbyt mało uwagi poświęca się konwersacjom. My uczymy dzieci swobodnie komunikować się w języku obcym. Wszystkie zajęcia w naszej szkole prowadzone są wyłącznie po angielsku. W ten sposób uczą się efektywniej oraz przełamują barierę językową.

Teen English 13+

W nauczaniu starszych dzieci koncentrujemy się na rozwijaniu słownictwa. Umożliwiamy naszym uczniom wypowiadanie się na ciekawe tematy i wyrażanie siebie. Zapoznajemy ich także z kulturą krajów anglojęzycznych. Naszym celem jest, aby nasi młodzi uczniowie potrafili swobodnie wypowiadać się w języku angielskim na interesujące ich tematy.

Przygotowanie do egzaminów

Prowadzimy zajęcia grupowe i indywidualne przygotowujące do poniższych egzaminów:
FCE, TOEFL, TEFL, KET, PET, Starters, Movers, Flyers, SOL, CAE, CPE, Egzamin Gimnazjalny, Egzamin Ósmoklasisty, Matura.

bradbury logo specials

Bradbury English School Specials – tylko u nas! 

Eco Kids workshop

Autorskie ekologiczne warsztaty anglojęzyczne skierowane do dzieci od 5 do 12 lat. Podczas zajęć dzieci wykonują projekty plastyczne, używając materiałów recyklingowych. Przy wykonywaniu projektów mali artyści posługują się wyłącznie językiem angielskim, nazywając materiały potrzebne do projektu, wykonywane czynności, jak również po prostu rozmawiając. W tle słuchają angielskich piosenek poświęconych ekologii.

Drama czyli spotkania teatralne

Wspólnie z dziećmi przygotowujemy interesujące scenki rodzajowe i skecze oraz większe projekty teatralne, konsultowane z Georgią Crinis, nauczycielką dramy z American School Of Warsaw. Podczas zajęć dzieci mają okazję zagrać różne role i niezwykle wzbogacić swoje słownictwo.

English Field Trip Day

Sobota z angielskim. Raz w miesiącu zapraszamy na wycieczki w interesujące miejsca, podczas których rozmawiamy tylko po angielsku.

Young Professors

Zajęcia z chemii, fizyki, geografii, matematyki po angielsku.

Zapisz się na zajęcia

Odwiedź nasz blog