Angielski dla firm – rozwijaj swoje umiejętności!

Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie to dziś niezbędny warunek do odniesienia sukcesu zawodowego w wielu profesjach, właśnie dlatego, słuchając potrzeb naszych kursantów – postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty angielski dla firm. W Piasecznie ta oferta cieszy się dużą popularnością. Ten rodzaj kursu pozwala podnieść kwalifikacje językowe i poczuć się pewniej w firmie. Zajęcia językowe prowadzimy dla wszystkich zainteresowanych firm, korporacji, przedsiębiorstw i organizacji z Warszawy i okolic – bezpośrednio w jednej z naszych placówek w Konstancinie-Jeziornie i Piasecznie/Józefosławiu. Poza tradycyjnymi lekcjami angielskiego oferujemy także kursy języka angielskiego dla firm, skierowane do pracowników zdalnych.

Jeśli Twoja praca wymaga płynnej znajomości języka angielskiego lub jesteś osobą, która stawia na ciągły rozwój, warto pomyśleć o poszerzeniu swojej wiedzy o specjalistyczne słownictwo biznesowe. W Bradbury English School doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. U nas masz możliwość skorzystania z kursu języka angielskiego dla biznesu Business English. Oferujemy zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne, odbywające się w siedzibie naszej szkoły lub z zapewnionym dojazdem do Twojej firmy. Jeśli potrzebujesz podszkolenia swojego języka angielskiego nie tylko do obszarów biznesowych, ale także codziennych kontaktów ze współpracownikami czy znajomymi, to zapraszamy na kursy języka angielskiego dla dorosłych, dzięki którym otworzysz się na posługiwanie językiem obcym nie tylko w pracy, ale także poza nią.

Kursy języka angielskiego w Business Academy

Grupowe zajęcia Business Academy zostały stworzone z myślą o ludziach działających w różnych dziedzinach biznesu i posługujących się językiem angielskim w pracy.

Wybierając ten kurs:

  • poznasz słownictwo z różnych dziedzin biznesu;
  • nauczysz się biegle posługiwać językiem angielskim;
  • zapoznasz się z etyką biznesu w różnych kręgach kulturowych.

Business Conversations, czyli indywidualne kursy języka angielskiego

Business Conversations to zajęcia indywidualne wybierane przez osoby, którym zależy na poprawieniu swojej znajomości języka angielskiego w konkretnej dziedzinie biznesu. Dzięki współpracy lektora i metodyka, przygotowany zostaje indywidualnie dostosowany program nauczania – co umożliwi Ci szybkie i efektywne opanowanie potrzebnego słownictwa i zwrotów.

Kursy języka angielskiego dla firm

In-company to zajęcia prowadzone na terenie firmy, mające na celu umożliwienie zatrudnionym w niej osobom swobodnej komunikacji z zagranicznymi klientami.

Jeżeli chcesz, żeby Twoi pracownicy podnieśli swoje kwalifikacje i zdobyli takie umiejętności językowe, jak:

  • prowadzenie korespondencji w języku obcym;
  • prowadzenie rozmów biznesowych i prezentacji;
  • obsługa konferencji i komunikacji telefonicznej;

to warto, abyś skorzystał z naszej oferty i zainwestował w lekcje języka angielskiego w siedzibie Twojej firmy. W Bradbury English School organizujemy kursy języka angielskiego dla firm, które są doskonałym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw i organizacji. Pracownicy mogą uczestniczyć w lekcjach angielskiego bez konieczności przemieszczania się do siedziby szkoły językowej. To lektor przyjeżdża do firmy na czas prowadzonych zajęć, co pozwala na zoptymalizowanie pracy zespołu i wpływa na produktywność.

Ponieważ ceny kursów języków obcych dla firm są uzależnione od wielkości grupy, długości trwania kursu i ilości grup zorganizowanych w danej firmie, ich wysokość uzgadniamy indywidualnie z Klientem.

Skontaktuj się z nami – razem ustalimy optymalne rozwiązanie.

Zapisz się na zajęcia

Odwiedź nasz blog