Angielski dla firm – rozwijaj swoje umiejętności!

business english

Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie to dziś niezbędny warunek do odniesienia sukcesu zawodowego w wielu profesjach, właśnie dlatego, słuchając potrzeb naszych uczniów – postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty angielski dla firm, dzięki któremu podniesiesz swoje kwalifikacje i poczujesz się pewniej w swojej firmie. Zajęcia prowadzimy dla wszystkich zainteresowanych z Warszawy i okolic – bezpośrednio w jednej z naszych placówek w Konstancinie-Jeziornie, Piasecznie/Józefosławiu. Z racji na zaistniałą sytuację na świecie zdecydowaliśmy się także na prowadzenie kursów języka angielskiego dla firm online.

Jeśli więc Twoja praca wymaga od Ciebie płynnej znajomości języka angielskiego lub jesteś człowiekiem, który stawia na ciągły rozwój to warto pomyśleć o poszerzeniu swojej wiedzy o specjalistyczne słownictwo biznesowe. W Bradbury English School doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. U nas masz możliwość skorzystania z kursu języka angielskiego dla biznesu Business English. Oferujemy zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne, odbywające się w siedzibie naszej szkoły lub z zapewnionym dojazdem do Twojej firmy. Jeśli potrzebujesz podszkolenia swojego języka angielskiego nie tylko do obszarów biznesowych, ale także codziennych kontaktów ze współpracownikami czy znajomymi, to zapraszamy na kursy języka angielskiego dla dorosłych, dzięki którym otworzysz się na posługiwanie językiem obcym nie tylko w pracy, ale także poza nią.

Kursy języka angielskiego w Business Academy

Grupowe zajęcia Business Academy zostały stworzone z myślą o ludziach działających w różnych dziedzinach biznesu i posługujących się językiem angielskim w pracy.
Wybierając ten kurs:

  • poznasz słownictwo z różnych dziedzin biznesu;
  • nauczysz się biegle posługiwać językiem angielskim;
  • zapoznasz się z etyką biznesu w różnych kręgach kulturowych.

Business Conversations, czyli indywidualne kursy języka angielskiego

Business Conversations to zajęcia indywidualne wybierane przez osoby, którym zależy na poprawieniu swojej znajomości języka angielskiego w konkretnej dziedzinie biznesu. Dzięki współpracy lektora i metodyka, przygotowany zostaje indywidualnie dostosowany program nauczania – co umożliwi Ci szybkie i efektywne opanowanie potrzebnego słownictwa i zwrotów.

Kursy języka angielskiego dla firm

In-company to zajęcia prowadzone na terenie firmy, mające na celu umożliwienie zatrudnionym w niej osobom swobodnej komunikacji z zagranicznymi klientami.

Jeżeli chcesz, żeby Twoi pracownicy podnieśli swoje kwalifikacje i zdobyli takie umiejętności językowe, jak:

  • prowadzenie korespondencji w języku obcym;
  • prowadzenie rozmów biznesowych i prezentacji;
  • obsługa konferencji i komunikacji telefonicznej;

to warto, abyś skorzystał z naszej oferty i zainwestował w lekcje języka angielskiego w siedzibie Twojej firmy.

Ponieważ ceny kursów języków obcych dla firm są uzależnione od wielkości grupy, długości trwania kursu i ilości grup zorganizowanych w danej firmie, ich wysokość uzgadniamy indywidualnie z Klientem.

Skontaktuj się z nami – razem ustalimy optymalne rozwiązanie.

Zapisz się na zajęcia

Odwiedź nasz blog