Business English – angielski biznesowy dla Ciebie i Twojej firmy

business english

Business Speaks English. Do you?

Dobra znajomość języka angielskiego to dziś niezbędny warunek do odniesienia sukcesu. Jeżeli chcesz płynnie porozumiewać się z zagranicznymi klientami, warto pomyśleć o poszerzeniu swojej wiedzy o specjalistyczne słownictwo biznesowe.

W Bradbury English School doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. U nas masz możliwość skorzystania z kursu języka angielskiego dla biznesu Business English. Oferujemy zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne, odbywające się w siedzibie naszej szkoły lub z zapewnionym dojazdem do Twojej firmy.

Business Academy

Grupowe zajęcia Business Academy zostały stworzone z myślą o ludziach działających w różnych dziedzinach biznesu i posługujących się językiem angielskim w pracy.
Wybierając ten kurs:

• poznasz słownictwo z różnych dziedzin biznesu,
• zapoznasz się z etyką biznesu w różnych kręgach kulturowych.

Ponadto raz w miesiącu organizujemy spotkania z gościem specjalnym, który opowiada o wykonywanym przez siebie zawodzie oraz udziela odpowiedzi na pytania zadawane mu przez słuchaczy.

Business Conversations

Business Conversations to zajęcia indywidualne wybierane przez osoby, którym zależy na poprawieniu swojej znajomości języka angielskiego w konkretnej dziedzinie biznesu. Dzięki współpracy lektora i metodyka przygotowany zostaje indywidualnie dostosowany program nauczania – co umożliwia uczniowi szybkie i efektywne opanowanie potrzebnego słownictwa i zwrotów.

In- company

In-company to zajęcia prowadzone na terenie firmy, mające na celu umożliwienie zatrudnionym w niej osobom swobodnej komunikacji z zagranicznymi klientami.
Jeżeli chcesz, żeby Twoi pracownicy podnieśli swoje kwalifikacje i zdobyli takie umiejętności językowe, jak:

  • prowadzenie korespondencji w języku obcym,
  • prowadzenie rozmów biznesowych i prezentacji,
  • obsługa konferencji i komunikacji telefonicznej.

warto, abyś skorzystał z naszej oferty i zainwestował w lekcje w siedzibie Twojej firmy.

Business consulting

Ponieważ ceny kursów języków obcych dla firm są uzależnione od wielkości grupy, długości trwania kursu i ilości grup zorganizowanych w danej firmie, ich wysokość uzgadniamy indywidualnie z Klientem.
Skontaktuj się z nami – razem ustalimy optymalne rozwiązanie.

Zapisz się na zajęcia

Odwiedź nasz blog