Hiszpański

¿Quieres hablar español? ¡Únete a nosotros!

Na specjalne życzenie naszych uczniów, którzy od lat uczą się u nas języka angielskiego, do oferty Bradbury English School wprowadzamy kursy języka hiszpańskiego! Nawiązaliśmy współpracę z nauczycielem języka hiszpańskiego, który ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu tego języka i jest jednocześnie native speakerem. Jesteśmy przekonani, że będą to zajęcia inspirujące i na najwyższym poziomie. Zachęcamy dzieci i dorosłych do zapisów zarówno na zajęcia indywidualne, jak i grupowe na każdym poziomie zaawansowania.

Kursy grupowe

Zależy nam na osiąganiu jak najlepszych efektów, dlatego stawiamy na małe grupy (maksymalnie 6-osobowe). Grupowe zajęcia to idealne rozwiązanie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Taka forma nauki nie tylko pomaga w przełamywaniu lęku w mówieniu, ale również sprzyja motywacji. Uczniowie uczący się w grupie uświadamiają sobie, że nie tylko oni mają problem z konkretnym zagadnieniem i przez to nie tracą motywacji do dalszej nauki.

Kursy indywidualne

Zajęcia indywidualne w naszej szkole to zajęcia szyte na miarę. Zdajemy sobie sprawę, że każdy uczeń jest inny, ma inne potrzeby oraz swoje mocniejsze i słabsze strony, dlatego przed rozpoczęciem kursu wspólnie z lektorem ustalimy szczegółowy plan na cały semestr. Pomożemy ci wyznaczyć sobie cel i zaproponujemy przygotowanie do jednego z egzaminów. Bez względu na to, czy twoim problemem jest bariera językowa, potrzebujesz pomocy w pisaniu po hiszpańsku, czy chcesz ogólnie podszkolić język, mamy dla ciebie rozwiązanie.

Zapisz się na zajęcia

Odwiedź nasz blog