Intensywny wakacyjny kurs konwersacyjny

Zapraszamy na nasz intensywny kurs konwersacyjny dla dorosłych, który będziemy prowadzili w te wakacje. Małe grupy, doświadczeni lektorzy oraz autorski program oparty na doskonaleniu umiejętności mówienia w języku obcym to gwarancja sukcesu!

Chcesz popracować nad płynnością swojego języka i swobodnie komunikować się podczas zagranicznych podróży?  A może planujesz zmienić pracę zaraz po wakacjach? Wykorzystaj letnie miesiące na poprawę swoich kompetencji językowych!

Spotykamy się raz w tygodniu na 90 minut w małych grupach konwersacyjnych! Zajęcia poprowadzi nasz doświadczony lektor, który jest także metodykiem naszej szkoły.

Kurs trwa 4 tygodnie. Choć możemy go także dowolnie wydłużyć na życzenie grupy – na przykład o kolejne 4 tygodnie.

Koszt kursu 4-tygodniowego: 240 zł/os.

Start: 6 lipca 2021 (można też dołączyć w trakcie kursu)

Termin: każdy wtorek godzina 17:30

Miejsce: Bradbury English School ul. Warszawska 21 a, (galeria Klim, 2 piętro) Konstancin-Jeziorna

Poziom grupy: B1-B2