Kursy intensywne

kursy intensywne

Even more English if you need

W Bradbury English School przez cały rok kalendarzowy prowadzimy intensywne kursy językowe. Są to specjalne bloki zajęć, dzięki którym uczniowie w szybkim czasie mogą nadrobić swoje zaległości, powtórzyć ważne zagadnienia lub pokonać strach przed mówieniem.

Zajęcia w ramach kursów intensywnych prowadzone są codziennie przez okres od 5 dni do kilku tygodni. Długość kursu zależy od konkretnych potrzeb jego uczestników.

Indywidualne

Firma wysyła cię w podróż zagraniczną lub oddelegowuje cię do pracy za granicą? Przed Tobą ważny egzamin? Zgłoś się do nas, a my przygotujemy dla Ciebie odpowiedni program kursu intensywnego, abyś szybko poprawił swoje kompetencje językowe i osiągnął zaplanowany cel. Dobierzemy też dla Ciebie odpowiedniego nauczyciela – native speakera, lektora doświadczonego w przygotowywaniu do różnych egzaminów lub specjalistę od Business English. Dopasujemy się też do Twoich możliwości czasowych – zajęcia mogą być prowadzone o każdej porze dnia w siedzibie naszej szkoły, w domu Klienta lub jego miejscu pracy.

Grupowe

Kilka razy w roku organizujemy grupowe kursy intensywne. Są to intensywne kursy konwersacyjne w okresie ferii zimowych oraz wakacji, wiosną zaś szybkie kursy przygotowujące do różnych egzaminów np.: Matury, Egzaminu Ósmoklasisty, FCE, TOEFL, TEFL, KET, PET, Starters, Movers, Flyers, SOL, CAE, CPE. Warunkiem uruchomienia kursu grupowego jest utworzenie się grupy 4-osobowej, dlatego zachęcamy do przyprowadzania swoich znajomych.

Ceny za kurs ustalamy indywidualnie

Zapisz się na zajęcia

Odwiedź nasz blog