Intensywne kursy języka angielskiego

Even more English if you need

W Bradbury English School przez cały rok kalendarzowy prowadzimy intensywne kursy języka angielskiego w Konstancinie-Jeziornie i Piasecznie/Józefosławiu. Są to specjalne bloki zajęć, dzięki którym uczniowie w szybkim czasie mogą nadrobić swoje zaległości, powtórzyć ważne zagadnienia lub pokonać strach przed mówieniem. Intensywny kurs językowy to doskonały sposób na opanowanie interesującego nas zagadnienia w krótkim czasie przed ważnym spotkaniem, czy wyjazdem służbowym. Angielski dla firm może okazać się jedynym wyjściem przed popełnieniem gafy w rozmowie z przełożonym czy kontrahentem.

Kursy FCE

Organizujemy kursy FCE w Konstancinie i Józefosławiu. Takie zajęcia pozwalają na przygotowanie się do egzaminu potwierdzającego praktyczną znajomość języka na poziomie wyższym średnio-zaawansowanym (B2 według skali CEFR). Certyfikat zdobyty po kursie FCE pozwala na swobodne studiowanie lub wykonywanie pracy w języku angielskim. Kurs FCE jest potwierdzeniem znajomości języka angielskiego w 4 obszarach:

  • czytanie,
  • mówienie,
  • pisanie,
  • rozumienie ze słuchu.

Dla osób, które mają poświadczoną znajomość języka angielskiego na tym poziomie, nie jest problemem czytanie zagranicznej literatury, oglądanie filmów bez polskiego lektora oraz płynne poruszanie się w angielskojęzycznym środowisku. Studentom, którzy zdali certyfikat FCE, przysługuje zwolnienie z konieczności uczestniczenia w lektoratach. Kursy FCE w Konstancinie wybierane są zarówno przez osoby dorosłe, jak i uczące się, którym zależy na międzynarodowym poświadczeniu znajomości języka angielskiego. Również w Józefosławiu w ramach kursów wakacyjnych angielskiego organizujemy kursy FCE. Program zajęć jest tak skonstruowany, by przygotować słuchaczy do każdego obszaru znajomości angielskiego. Poza usystematyzowaniem wiedzy pozwala osłuchać się z językiem obcym na tak zaawansowanym poziomie, by kursant płynnie rozumiał, co jest do niego mówione, o czym sam mówi, pisze i czyta. Takie kursy prowadzone są przez native speakerów.

Kursy FCE popularnie nazywane są „egzaminami Cambrige”, ponieważ uznawany i honorowany jest na całym świecie. Aby zdać egzamin, należy osiągnąć minimum 160 punków na skali od 140 do 190 punktów. Wyniki egzaminu otrzymuje się średnio po 6 tygodniach.

Intensywne kursy językowe w toku indywidualnym

Firma wysyła Cię w podróż zagraniczną lub oddelegowuje do pracy za granicę? Przed Tobą ważny egzamin? Zgłoś się do nas, a my przygotujemy dla Ciebie odpowiedni program kursu intensywnego, abyś szybko poprawił swoje kompetencje językowe i osiągnął zaplanowany cel. Dobierzemy również odpowiedniego nauczyciela – native speakera, lektora doświadczonego w przygotowywaniu do różnych egzaminów lub specjalistę od Business English. Prowadzimy zajęcia angielskiego z native speakerem. Wspólnie popracujemy nad Twoim akcentem, który umożliwi Ci płynne komunikowanie i intonowanie wypowiedzi w języku angielskim. Lekcje z native speakerem polecane są także osobom, które dobrze porozumiewają się w języku angielskim, ale chciałyby poznać mowę codzienną, mniej formalną. Dopasujemy się też do Twoich możliwości czasowych – zajęcia mogą być prowadzone o każdej porze dnia w siedzibie naszej szkoły, w domu Klienta, jego miejscu pracy lub on-line.

Intensywne kursy językowe w grupach

Kilka razy w roku organizujemy grupowe kursy intensywne. Są to szkolenia konwersacyjne w okresie ferii zimowych oraz wakacji, wiosną zaś przybierają charakter szybkich kursów przygotowujących, będących doskonałym sposobem na naukę materiału do różnych egzaminów, np.: Matury, Egzaminu Ósmoklasisty, FCE, TOEFL, TEFL, KET, PET, Starters, Movers, Flyers, SOL, CAE, CPE. Warunkiem uruchomienia kursu grupowego jest utworzenie się grupy 4-osobowej, dlatego zachęcamy do przyprowadzania swoich znajomych.

Zacznij się swobodnie komunikować!

W Bradbury English School stawiamy przede wszystkim na mówienie. Chcemy, by nasi uczniowie pokonywali nieśmiałość i lęk przed prowadzeniem konwersacji z obcokrajowcami oraz nauczyli się swobodnie komunikować w języku angielskim. Staramy się zapewnić im jak najwięcej kontaktu z językiem mówionym, także podczas lekcji angielskiego z native speakerami. To doskonała forma nauki nie tylko dla dzieci, ale także dla ich rodziców – dlatego w naszej ofercie znajduje się także standardowy kurs angielskiego dla dorosłych. Kilku domowników uczęszczających na kursy językowe niesie za sobą dodatkową korzyść – język angielski może na stałe zagościć w Twoim domu i przeplatać się w codziennych czynnościach. Takie zachowania oraz włączenie języka do zabawy czy lekcji, doskonale utrwali umiejętności każdego członka rodziny.

Zatrudniana przez nas kadra nauczycielska składa się wyłącznie z doświadczonych, sprawdzonych lektorów i native-speakerów, mających dobry kontakt z uczniami i zapewniających im fachową opiekę.

Ceny za kurs ustalamy indywidualnie

Zapisz się na zajęcia

Odwiedź nasz blog