Kursy powtórkowe w ferie

Zapraszamy maturzystów i ósmoklasistów na intensywne 5-dniowe kursy powtórkowe, na których skupimy się na rozwiązywaniu testów oraz poznawaniu strategii egzaminacyjnych. Zajęcia poprowadzą nasi doświadczeni lektorzy, który na co dzień zajmują się zagadnieniami egzaminacyjnymi.

Zapisz się już dziś i wykorzystaj przerwę w szkole na dodatkowe przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty i matury z języka angielskiego. Damy ci wiele praktycznych i sprawdzonych rad, które pozwolą uzyskać jeszcze lepszy wynik na egzaminie. Na naszych zajęciach sprawdzisz też swoje aktualne przygotowanie  do egzaminu, co pozwoli ci poznać ewentualne braki i skupić uwagę na ich uzupełnieniu.

Dodatkowe korzyści

W ramach kursu przewidzieliśmy także egzamin próbny, który przeprowadzimy po zakończeniu całego cyklu zajęć. Jego wynik będzie można dodatkowo omówić z lektorem.

Na prośbę przygotujemy także dodatkowe materiały do ćwiczeń (wraz kluczem odpowiedzi), dzięki którym będziecie mogli kontynuować naukę w domu już po zakończeniu kursu.

Kurs dla ósmoklasistów

Przygotowaliśmy dla was 15-godzinny program podzielony na 5 spotkań (każde po 3h).

Kurs prowadzony będzie w dwóch terminach:

I turnus: 10-14 lutego 2020
II turnus: 17-21 lutego 2020

Cena za cały kurs: 555 zł

Kurs dla maturzystów

W programie kursu 20 godzin – w tym 5 z native speakerem, który przygotuje Cię do części ustnej egzaminu.  Kurs podzielony jest na 5 spotkań (każde po 4h).

Kurs prowadzony będzie w dwóch terminach:

I turnus: 10-14 lutego 2020
II turnus: 17-21 lutego 2020

Cena za cały kurs: 740 zł

Zapisy

Zapisy pod numerem telefonu 605 309 269 oraz mailowo przez naszą zakładkę zapisy on-line.