Letnie półkolonie z językiem angielskim

Już dziś zapisz swoje dziecko na summer camp w naszej szkole!

Summer Camp z Bradbury English School to nauka języka angielskiego połączona z doskonałą zabawą. Z nami Twoje dziecko przełamie barierę językową, pozna ciekawych ludzi i ich profesje,  odkryje inne kultury, odwiedzi nowe miejsca, a także zawrze nowe znajomości i przyjaźnie. Czas spędzony z nami będzie niezapomniany!

Nasza szkoła już od kilku lat organizuje półkolonie, które cieszą się uznaniem dzieci i rodziców. Zajęcia odbywają się w siedzibie szkoły (Bradbury English School ul. Julianowska 35, 05-500 Józefosław) oraz w różnych ciekawych miejscach w plenerze. Dzieci przez cały dzień mają kontakt z żywym językiem w różnych formach – zajęć lekcyjnych, gier, zabaw i luźnych pogawędek.

Czym wyróżniają się półkolonie w Bradbury English School?
Staramy się, aby zajęcia na naszych półkoloniach miały inną formę niż typowe lekcje języka angielskiego. Organizujemy je tak, aby uczniowie mieli jak najwięcej kontaktu z językiem mówionym. Zależy nam na tym, aby pokonywali swoją nieśmiałość przed mówieniem i zaczęli płynnie komunikować się w języku angielskim. Sprzyjają temu swobodne rozmowy w trakcie organizowanych wycieczek, gry, zabawy plenerowe oraz kreatywne zajęcia prowadzone przez naszych gości specjalnych.

rachel 430962 unsplash

Jakie atrakcje czekają na dzieci?
Podczas każdego turnusu nasi uczniowie mają okazję poznawać ciekawe osoby i ich profesje. Wraz z nimi organizujemy przeróżne warsztaty: dziennikarskie, sportowe (np. nauka jazdy na deskorolkach, rolkach itp.), muzyczne (np. wokal, gitara, pianino), plastyczne (np. rysunek 3D, malarstwo), ekologiczne (Eko Kids projekt), kulinarne (np. z zakresu zdrowego odżywiania, przygotowania pizzy, sushi), fotograficzne, programistyczne, pszczelarskie, teatralne i wiele innych. Zapraszamy również gości z innych krajów, dzięki którym poznajemy inne kultury, smaki i zwyczaje.

jamie goodwin 411636 unsplash

Jakie wycieczki organizujemy w ramach półkolonii?
W trakcie każdego tygodniowego turnusu organizujemy małe i duże wycieczki w różne miejsca np. do Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach, Centrum Nauki Kopernik, Ogrodu Zoologicznego w Warszawie, Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści w Czarnowie, Wioski „Pod Kogutem”, Gościńca Wiecha w Kawęczynie, Tęczowej Pasieki, Parku Trampolin, skateparków i wiele innych. W każdym z nich organizujemy tematyczne lekcje plenerowe.

hannah rodrigo 320734 unsplash

Jak wygląda plan dnia?
Ramowy plan dnia zwykle przebiega według poniższego schematu:
9:00 – zbiórka w Bradbury English School przy ul. Julianowskiej 35 w Józefosławiu
9:00 -10:30 – zajęcia z języka angielskiego, wprowadzenie do tematu przewodniego dnia
10:30 – 11:00 – drugie śniadanie
11:00 – przygotowanie do wyjścia lub atrakcji przygotowanych na miejscu (gość specjalny, warsztaty)
13:30 -14:00 – obiad
14:00 -15:30 – zajęcia z języka angielskiego (podsumowanie całego dnia)
15:30 –16:00 – podwieczorek

Zarówno plan dnia, godziny posiłków, jak i atrakcje mogą się zmieniać w zależności od turnusu. Kilka dni przed rozpoczęciem półkolonii rodzice dostają od nas ramowy plan całego tygodnia oraz namiary na opiekunów grupy.

Kto może uczestniczyć w półkoloniach?
Oferta skierowana jest do dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

Kto zajmuje się dziećmi?
Przez cały dzień dziećmi opiekują się wykwalifikowani nauczyciele – lektorzy lub native speakerzy pracujący w Bradbury English School.

Raporty dzienne dla rodziców
Po każdym dniu nasi lektorzy wysyłają rodzicom krótkie mailowe raporty na temat tego, co działo się w ciągu całego dnia.

W jakich terminach odbywają się półkolonie?
Przewidzieliśmy 5 tygodniowych turnusów w terminach:
I turnus: 24-28 czerwca 2019
II turnus: 1-5 lipca 2019
III  turnus: 8-12 lipca 2019
IV turnus: 19-23 sierpnia 2019
V turnus: 26-30 sierpnia 2019

Ile kosztuje tygodniowy turnus?
Cena za jeden turnus wynosi 650 zł. Przewidzieliśmy też zniżki:
– 50 zł przy zapisie dziecka do 31 maja 2019,
– 50 zł przy zapisie dziecka na dwa turnusy,
– 50 zł przy zapisie rodzeństwa.

Czy cena obejmuje wyżywienie?
Tak. Zapewniamy obiad, podwieczorek oraz owoce i napoje przez cały dzień. Drugie śniadanie w postaci np. kanapek dzieci przynoszą z domu. W przypadku specjalnej diety (np. bezlaktozowej, bezglutenowej) pobieramy dodatkową opłatę w wysokości 50 zł.

Czy dzieci są ubezpieczone?
Tak. Dzieci mają wykupione ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Zapisy/płatności
Zapisy przyjmujemy od numerem sekretariatu szkoły 605 -309 – 269 oraz pod adresem mailowym office@bradburyschool.com.
W momencie zapisu należy uiścić zaliczkę w wysokości 300 zł. Natomiast resztę płatności należy dokonać najpóźniej na 2 tygodnie przed rozpoczęciem się wybranego turnusu.