Letnie półkolonie z językiem angielskim

Już dziś zapisz swoje dziecko na summer camp w naszej szkole!

Summer Camp z Bradbury English School to nauka języka angielskiego połączona z doskonałą zabawą. Z nami Twoje dziecko przełamie barierę językową, pozna ciekawych ludzi i ich profesje,  odkryje inne kultury, odwiedzi nowe miejsca, a także zawrze nowe znajomości i przyjaźnie. Czas spędzony z nami będzie niezapomniany!

Nasza szkoła już od kilku lat organizuje półkolonie, które cieszą się uznaniem dzieci i rodziców. Zajęcia odbywają się w siedzibie szkoły (Bradbury English School ul. Julianowska 35, 05-500 Józefosław) oraz w różnych ciekawych miejscach w plenerze. Dzieci przez cały dzień mają kontakt z żywym językiem w różnych formach – zajęć lekcyjnych, gier, zabaw i luźnych pogawędek.

Czym wyróżniają się półkolonie w Bradbury English School?
Staramy się, aby zajęcia na naszych półkoloniach miały inną formę niż typowe lekcje języka angielskiego. Organizujemy je tak, aby uczniowie mieli jak najwięcej kontaktu z językiem mówionym. Zależy nam na tym, aby pokonywali swoją nieśmiałość przed mówieniem i zaczęli płynnie komunikować się w języku angielskim. Sprzyjają temu swobodne rozmowy w trakcie organizowanych wycieczek, gry, zabawy plenerowe oraz kreatywne zajęcia prowadzone przez naszych gości specjalnych.

Jakie atrakcje czekają na dzieci?
Podczas każdego turnusu nasi uczniowie mają okazję poznawać ciekawe osoby i ich profesje. Wraz z nimi organizujemy przeróżne warsztaty: dziennikarskie, sportowe (np. nauka jazdy na deskorolkach, rolkach itp.), muzyczne (np. wokal, gitara, pianino), plastyczne (np. rysunek 3D, malarstwo), ekologiczne (Eko Kids projekt), kulinarne (np. z zakresu zdrowego odżywiania, przygotowania pizzy, sushi), fotograficzne, programistyczne, pszczelarskie, teatralne i wiele innych. Zapraszamy również gości z innych krajów, dzięki którym poznajemy inne kultury, smaki i zwyczaje.

Jakie wycieczki organizujemy w ramach półkolonii?
W trakcie każdego tygodniowego turnusu organizujemy małe i duże wycieczki w różne miejsca np. do Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach, Centrum Nauki Kopernik, Ogrodu Zoologicznego w Warszawie, Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści w Czarnowie, Wioski „Pod Kogutem”, Gościńca Wiecha w Kawęczynie, Tęczowej Pasieki, Parku Trampolin, skateparków i wiele innych. W każdym z nich organizujemy tematyczne lekcje plenerowe.

Jak wygląda plan dnia?
Ramowy plan dnia zwykle przebiega według poniższego schematu:
9:00 – zbiórka w Bradbury English School przy ul. Julianowskiej 35 w Józefosławiu
9:00 -10:30 – zajęcia z języka angielskiego, wprowadzenie do tematu przewodniego dnia
10:30 – 11:00 – drugie śniadanie
11:00 – przygotowanie do wyjścia lub atrakcji przygotowanych na miejscu (gość specjalny, warsztaty)
13:30 -14:00 – obiad
14:00 -15:30 – zajęcia z języka angielskiego (podsumowanie całego dnia)
15:30 –16:00 – podwieczorek

Zarówno plan dnia, godziny posiłków, jak i atrakcje mogą się zmieniać w zależności od turnusu. Kilka dni przed rozpoczęciem półkolonii rodzice dostają od nas ramowy plan całego tygodnia oraz namiary na opiekunów grupy.

Kto może uczestniczyć w półkoloniach?
Oferta skierowana jest do dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

Kto zajmuje się dziećmi?
Przez cały dzień dziećmi opiekują się wykwalifikowani nauczyciele – lektorzy lub native speakerzy pracujący w Bradbury English School.

Raporty dzienne dla rodziców
Po każdym dniu nasi lektorzy wysyłają rodzicom krótkie mailowe raporty na temat tego, co działo się w ciągu całego dnia.

W jakich terminach odbywają się półkolonie?
Przewidzieliśmy 5 tygodniowych turnusów w terminach:
I turnus: 24-28 czerwca 2019
II turnus: 1-5 lipca 2019
III  turnus: 8-12 lipca 2019
IV turnus: 19-23 sierpnia 2019
V turnus: 26-30 sierpnia 2019

Ile kosztuje tygodniowy turnus?
Cena za jeden turnus wynosi 650 zł. Przewidzieliśmy też zniżki:
– 50 zł przy zapisie dziecka do 31 maja 2019,
– 50 zł przy zapisie dziecka na dwa turnusy,
– 50 zł przy zapisie rodzeństwa.

Czy cena obejmuje wyżywienie?
Tak. Zapewniamy obiad, podwieczorek oraz owoce i napoje przez cały dzień. Drugie śniadanie w postaci np. kanapek dzieci przynoszą z domu. W przypadku specjalnej diety (np. bezlaktozowej, bezglutenowej) pobieramy dodatkową opłatę w wysokości 50 zł.

Czy dzieci są ubezpieczone?
Tak. Dzieci mają wykupione ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Zapisy/płatności
Zapisy przyjmujemy od numerem sekretariatu szkoły 605 -309 – 269 oraz pod adresem mailowym office@bradburyschool.com.
W momencie zapisu należy uiścić zaliczkę w wysokości 300 zł. Natomiast resztę płatności należy dokonać najpóźniej na 2 tygodnie przed rozpoczęciem się wybranego turnusu.