Nauka angielskiego gwarancją powodzenia w życiu zawodowym

W erze globalizacji język angielski jest  równie ważny, jak język ojczysty. Dobra znajomość angielskiego może otworzyć drzwi do wielu firm mających swoje oddziały i prowadzących działalność w różnych krajach. Niektóre międzynarodowe przedsiębiorstwa wymagają wyłącznie dobrej znajomości języka, biorąc na siebie zapewnienie kandydatom kursów czy szkoleń przygotowujących do pracy na danym stanowisku. Pracodawcy przykładają bardzo dużą wagę do umiejętności językowych kandydatów, a znajomość angielskiego w mowie i w piśmie często jest jednym z najważniejszych kryteriów podczas rekrutacji. Specjaliści, którzy płynnie posługują się językiem, mogą liczyć wyższe zarobki, niż osoby zatrudnione na podobnym stanowisku, które jednak języka nie znają. Znajomość języka obcego, a w szczególności języka angielskiego jest bardzo pożądana przez pracodawców. Jeśli więc marzysz o awansie albo chcesz zmienić pracę na lepszą, rozpocznij naukę już teraz!

Nauka języka angielskiego biznesowego

W Bradburry English School uczymy między innymi specjalistycznego języka biznesowego. Na kursie językowym dla biznesu Business English poznasz specjalistyczne słownictwo z różnych dziedzin biznesu, które pozwoli Ci pozytywnie przejść proces rekrutacji oraz ułatwi kontakty z zagranicznymi klientami czy współpracownikami. Ucząc się języka biznesowego, poznasz również etykę biznesu w różnych kręgach kulturowych, co pozwoli Ci lepiej odnaleźć się w międzynarodowym środowisku. Na zajęciach prowadzonych przez doświadczonych lektorów i native speakerów będziesz się uczyć w sposób efektywny, przełamiesz lęk przed mówieniem i zaczniesz swobodnie komunikować się po angielsku.

Znajomość języka angielskiego to nie tylko szansa na lepszą pracę, ale też możliwość łatwiejszego zwiedzania ciekawych miejsc i poznawania nowych ludzi. Osoby znające  angielski znacznie lepiej poruszają się we współczesnym świecie niż osoby nieznające języka.
Wykorzystaj swoją szansę i już dziś zapisz się na kurs języka angielskiego w Bradburry English School!