Nowość – kursy języka hiszpańskiego

Zapraszamy dzieci i dorosłych na zajęcia z języka hiszpańskiego w naszej szkole. Już ruszyły zapisy!

Kochani, jako że od dawna pytacie nas o kursy języka hiszpańskiego, w tym roku postanowiliśmy (nijako na wasze życzenie:) rozszerzyć naszą ofertę. Od września startujemy z kursami języka hiszpańskiego oraz lekcjami indywidualnymi dla dzieci i dorosłych.

Długo szukaliśmy odpowiedniego lektora, który na najwyższym poziomie mógłby poprowadzić takie zajęcia u nas. W końcu się udało! Lekcje będzie prowadził doświadczony wieloletni nauczyciel i native speaker w jednej osobie.

Zapisy pod numerem 605 309 269 lub on-line przez naszą stronę internetową. Warto się pośpieszyć, bo ilość miejsc na kursach jest mocno ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!