Półkolonie językowe, czyli jak połączyć przyjemne z pożytecznym?

Wielu rodziców zastanawia się, w jaki sposób zapewnić dziecku wspaniałe doświadczenia, dobrą zabawę, a jednocześnie wspierać je w rozwoju. Odpowiedzią są półkolonie językowe, które umożliwiają efektywną naukę połączoną z urozmaiconym programem rekreacyjnym. Warto pamiętać, że do przyswajania języka obcego warto zachęcać nasze pociechy już od najmłodszych lat.

Intensywna nauka poprzez zabawę

Półkolonie z angielskim to szansa na ciągły kontakt z językiem w różnych formach. Zajęcia lekcyjne, gry, zabawy połączone ze spotkaniami z ciekawymi gośćmi gwarantują przyjemne spędzenie czasu wolnego, a jednocześnie intensywną naukę. Opiekunowie prowadzący turnusy półkolonijne stawiają nacisk przede wszystkim na umiejętność mówienia. Dzieci mają szansę pokonać swoją barierę językową i nieśmiałość, dzięki czemu będą mogły zacząć swobodnie posługiwać się angielskim. Specjalnie dobierane różnorodne aktywności mają zupełnie inną formę niż typowe zajęcia w szkole, dzięki czemu mogą bardziej zaciekawić, a co za tym idzie – odnieść lepsze efekty. 

Dlaczego warto zapisać dziecko na półkolonie?

Półkolonie z angielskim są połączeniem gier, tematycznych zabaw terenowych oraz ciekawych wycieczek na terenie Warszawy i w okolicach. Zawsze wplatamy elementy edukacyjne, dzięki czemu dzieci stale podnoszą swoje umiejętności. Ważnym elementem są także spotkania z gośćmi specjalnymi, którzy często prowadzą warsztaty z uczestnikami półkolonii. Są to osoby z różnych stron świata, co daje możliwość poznania innych kultur, zwyczajów i stylów życia. Jako organizatorzy zapewniamy pełne wyżywienie, w tym obiad, podwieczorek, a także napoje i owoce przez cały dzień. Profesjonalna kadra składająca się z doświadczonych nauczycieli języka angielskiego i native speakerów zajmie się dziećmi, zapewniając im bezpieczną zabawę oraz interesującą naukę.