Półkolonie

Półkolonie – nauka i zabawa z Bradbury English School

Z myślą o naszych najmłodszych, od kilku lat organizujemy półkolonie letnie i zimowe. Jest to wyjątkowa forma prowadzenia zajęć, polegająca na połączeniu nauki i zabawy z wyprawami w ciekawe miejsca. To idealny sposób na poznanie przez dziecko języka obcego,
Oferowany przez nas program półkolonii został ułożony tak, aby zapewnić każdemu uczniowi poszerzenie jego wiedzy o świecie oraz umożliwić mu rozwój kreatywnego myślenia i polepszenie umiejętności pracy zespołowej.

Dlaczego warto zapisać dziecko na nasze półkolonie?

W Bradbury English School stawiamy na mówienie. Chcemy, by nasi uczniowie pokonywali nieśmiałość i lęk przed prowadzeniem konwersacji z obcokrajowcami oraz nauczyli się swobodnie komunikować w języku angielskim. Staramy się więc zapewnić im jak najwięcej kontaktu z językiem mówionym.

Uczęszczające na półkolonie dzieci przez cały dzień mają stały kontakt z żywym językiem angielskim – biorą udział w:

• kreatywnych zajęciach prowadzonych przez naszych gości specjalnych – podczas których poznają ciekawe osoby i ich profesje, a także uczestniczą w warsztatach dziennikarskich, muzycznych, plastycznych, ceramicznych, malarskich, fotograficznych i kulinarnych,
• wycieczkach połączonych z tematycznymi lekcjami plenerowymi – do Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach, Centrum Nauki Kopernik, Ogrodu Zoologicznego w Warszawie, Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści w Czarnowie, Wioski „Pod Kogutem”, Gościńca Wiecha w Kawęczynie, Tęczowej Pasieki, Parku Trampolin, skateparków i wielu innych miejsc,
• grach i zabawach plenerowych,
• swobodnych rozmowach na interesujące je tematy.

Naszymi gośćmi specjalnymi są często obcokrajowcy – co daje dzieciom możliwość zapoznania się z nieznanymi im dotąd kulturami, smakami i zwyczajami, uczy je tolerancji i wzbogaca ich wiedzę o świecie.

Zatrudniana przez nas kadra nauczycielska składa się wyłącznie z doświadczonych, sprawdzonych lektorów i native-speakerów, mających dobry kontakt z dziećmi i zapewniających im fachową opiekę przez cały dzień.

Oferujemy dzieciom pełne wyżywienie: obiad, podwieczorek oraz owoce i napoje przez cały dzień.

Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy, że udział w naszych półkoloniach zapewni Twojemu dziecku nie tylko codzienną efektywną naukę języka angielskiego, ale też moc niezapomnianych wrażeń.

Play and have fun with English!

Od kilku lat w Bradbury English School organizujemy półkolonie letnie i zimowe. Zajęcia odbywają się w siedzibie naszej szkoły oraz w różnych ciekawych miejscach w plenerze. Dzieci przez cały dzień mają kontakt z żywym językiem w różnych formach – zajęć lekcyjnych, gier, zabaw i luźnych pogawędek.

Stawiamy na mówienie

Staramy się, aby zajęcia na naszych półkoloniach miały inną formę niż typowe lekcje języka angielskiego. Organizujemy je tak, aby uczniowie mieli jak najwięcej kontaktu z językiem mówionym. Zależy nam na tym, aby pokonywali swoją nieśmiałość przed mówieniem i zaczęli swobodnie komunikować się w języku angielskim. Sprzyjają temu swobodne rozmowy w trakcie organizowanych wycieczek, gry, zabawy plenerowe oraz kreatywne zajęcia prowadzone przez naszych gości specjalnych.

Zwiedzamy ciekawe miejsca

W trakcie każdego tygodniowego turnusu organizujemy małe i duże wycieczki w różne miejsca np. do Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach, Centrum Nauki Kopernik, Ogrodu Zoologicznego w Warszawie, Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści w Czarnowie, Wioski „Pod Kogutem”, Gościńca Wiecha w Kawęczynie, Tęczowej Pasieki, Parku Trampolin, skateparków i wiele innych. W każdym z nich organizujemy tematyczne lekcje plenerowe.

Zapraszamy gości specjalnych

Podczas każdego turnusu nasi uczniowie mają także okazję poznawać ciekawe osoby i ich profesje. Wraz z nimi organizujemy przeróżne warsztaty np. dziennikarskie, muzyczne, plastyczne, ceramiczne, malarskie, fotograficzne czy kulinarne. Zapraszamy też gości z innych krajów, dzięki którym poznajemy inne kultury, smaki i zwyczaje.

Zapewniamy fachową opiekę

Przez cały dzień dziećmi opiekują się nasi doświadczeni lektorzy i native speakerzy.

Wyżywienie

Zapewniamy pełne wyżywienie: obiad, podwieczorek oraz owoce i napoje przez cały dzień.

Aktualna oferta naszych półkolonii znajduje się w zakładce aktualności.

Zapisz się na zajęcia

Odwiedź nasz blog