UWAGA – zmiana organizacji zajęć

Informujemy, że z powodu pandemii koronawirusa większość lekcji w naszej szkole będzie odbywała się on-line. Zajęcia dla maluchów zaś zostają wstrzymane. Wszystkie te zmiany będą obowiązywały do odwołania.

Szanowni uczniowie i rodzice uczniów,

z troski o bezpieczeństwo Państwa oraz naszych lektorów od poniedziałku (16 marca 2020) wszystkie zajęcia zarówno indywidualne, jak i grupowe będą prowadzone w trybie on-line za pomocą komunikatora Skype.  Szczegółowe informacje,  jak to zrobić,  dostaniecie Państwo drogą mailową przed pierwszymi zajęciami.

Niestety musimy czasowo zawiesić zajęcia w grupach maluchów, gdyż zajęcia z nimi odbywają się głównie poprzez zabawę. W tej sprawie skontaktujemy się z każdym z Państwa telefonicznie.

Jednocześnie bardzo dziękujemy za zrozumienie całej sytuacji i wiele ciepłych słów na temat tych zmian. Spróbujemy razem, w tych trudnych dla nas wszystkich chwilach, zachować choć namiastkę normalności.

Pozdrawiamy ciepło!

Zespół Bradbury English School