Wakacyjny kurs angielskiego dla dzieci

Lato to idealny czas na naukę angielskiego poprzez zabawę i szlifowanie swoich umiejętności konwersacyjnych w luźnych rozmowach! Dlatego zapraszamy wszystkie dzieci na nasz specjalny wakacyjny kurs językowy, który pozwoli wam z innej perspektywy spojrzeć na naukę języka angielskiego, dobrze się przy tym bawiąc!

Razem z nami wyruszycie w wakacyjną przygodę! Odwiedzimy najsławniejsze restauracje i hotele świata. Wyruszymy w wirtualną wycieczkę po najciekawszych miastach na różnych kontynentach, odwiedzimy najsławniejsze parki rozrywki oraz wiele innych atrakcji turystycznych, które warto zwiedzić i poznać. Nie ominiemy też naszych rodzimych perełek turystycznych!

Nauczymy się przy tym przydatnych zwrotów i wyrażeń, które potrzebne są w różnych sytuacjach na wakacjach. Będziemy zamawiać jedzenie w restauracji, kupować pamiątki, wysyłać kartki z pozdrowieniami, zamawiać bilety lotnicze, meldować się w hotelu i na kempingu, wynajmiemy kampera, wcześniej negocjując najlepsze warunki finansowe!

Z nami przeżyjecie niezwykle aktywne wakacje i nareszcie poczujcie swobodę komunikacji w języku angielskim! Będziecie mieć także okazję do poprawienia wymowy i poszerzenia zasobu słownictwa.

Wakacyjny kurs angielskiego dla dzieci – kiedy?

Nasz kurs rusza w sierpniu 2021. Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu po 60 minut w naszej placówce w Piasecznie przy ulicy Julianowskiej 35. Cały kurs będzie obejmował 8 godzin. Dokładne dni oraz godziny spotkań podamy, po ustaleniu dogodnych terminów ze wszystkimi uczestnikami kursu.

Lekcje będą prowadzone wyłącznie w języku angielskim. Na każdym spotkaniu przewidziane są wakacyjne gry i zabawy, które doskonale szlifują umiejętności z języka angielskiego.

Cena kursu wakacyjnego dla dzieci w Bradbury English School

Cena miesięcznego kursu dla jednego dziecka to koszt 299 zł. W przypadku zapisu rodzeństwa przewidzieliśmy zniżkę rodzinną – 10 proc.

Jak dokonać zapisów na kurs?

Zapisów na kurs wakacyjny dla dzieci możecie dokonać:

– telefonicznie pod numerem 605 309 269,
– mailowo: office@bradburyschool.com oraz
– przez naszą zakładkę zapisy online

Serdecznie zapraszamy!